NOVINKY

Novinky ze světa rychlostních disciplín, články z akcí, aktuality...
 

V teplém červenci se NBHA závody opět po dvou letech vrátily na Statek Krkavčí hora. Účast jezdců již byla větší než na prvním kole, ale stále to trochu vypadá, že je polovina ještě v karanténě :)

Sezóna letos odstartovala déle než jsme zvyklí. První kolo mělo být vlastně kolem čtvrtým a začínat jsme měli o měsíc dříve. Alespoň měli jezdci více času na přípravu.

Huráááá... skončila karanténa, jsou povoleny venkovní sportovní akce a my tak můžeme konečně začít závodit :)

PRAVIDLA 2020

23.02.2020

V pravidlech NBHA CZ došlo na základě hlasování členů na Valné hromadě k těmto změnám:

V termínu 11. - 13.6.2020 se bude konat Youth World Cup v Brazílii.

Kvalifikovaní jezdci dle aktuálního highpoint žebříčku v disciplíně Barrel race. Oslovováni budou Prezidiem NBHA CZ.

Jak jinak než tradičně v květnu Evropský šampionát v italské Cremoně. Zapište si datum: 1. - 3. 5. 2020. Více informací brzy doplníme.

Stejně jako v předchozích letech, i letos ve spolupráci s Western Sports TV vyhlašujeme soutěž "Rookie of the year" - tedy o nováčka roku! Cílem této soutěže je přilákat nové jezdce. Pokud tedy sám nováček nejsi, ale máš ve svém okolí někoho, kdo by se jím mohl stát, nezapomeň mu o naší soutěži říct!

Sezóna 2019 nám utekla jako voda, ale byla to jízda, přátelé! Tedy samozřejmě spoustu jízd, které byly plné adrenalinu, napětí a někdy i akrobacie.Zde je shrnutí naší letošní sezóny a připomenutí těch nejlepších momentů a událostí, které se tento rok v naší NBHA udály.
Moc děkujeme všem sponzorům a partnerům za spolupráci.Těšíme se na Vás v příštím...

Letos jsme se s galavečerem vrátili do Plzně do Alfa klubu a to společně s Prorodeo Czech Association. Přísloví "více lidí, více zábavy" v tomto případě určitě platilo a hned po ocenění všech šampionů obou asociací jsme se pustili do pořádného teambuildingu!

Na Evropský pohár 2019 do francouzského Lyonu se vydala početná česká ekipa.