Trenéři rychlostních disciplín

Chtěli byste začít s rychlostními disciplínami, ale netroufnete si na to sami? Nebo se jen chcete zdokonalit v technice, či potřebujete pomoci vyřešit konkrétní problém?Abychom vám to usnadnili, dali jsme dohromady seznam lidí, kteří se rychlostním disciplínám v ČR věnují a jsou ochotni se o své zkušenosti podělit.

Pro kontakt na jednotlivé trenéry nás neváhejte kontaktovat!

Klára Kopecká

trénink: Barrel racing

místo působení: Praha a okolí

Klára jezdí barely asi od roku 2015. Od roku 2020 také působí v prezidiu NBHA a aktivně se podílí na pořádání závodů. Barely jezdila na několika různých koních, aktuálně závodí se svým koněm TP Destiny. S ní vyjela několikrát také do itálie změřit síly s nejlepšími jezdci v Evropě a české jezdce reprezentovala úspěšně.

Barbora Kratochvílová

trénink: barrel racing, pole bending

místo působení: Dolní Řasnice (Frýdlant)

Bára patří mezi nejstáleji se umisťující jezdce u nás. Není tajemstvím, že obě disciplíny zvládá bravurně a se Speedym se umisťuje také na největších Evropských závodech. Účastnila se například i Golden Buckle barrel race závodu na Maltě, kam se svým koněm musela jet až na druhou stranu Evropy. I z tohoto závodu si však přivezla ocenění. Barča trénuje na svém ranči na severu Čech.

Karolína Kutnarová

trénink: barrel race

místo působení: Liberec (celá ČR)

Karolína už pár let aktivně nezávodí, ráda se ovšem o své zkušenosti podělí s kýmkoli, kdo bude mít zájem a vůli se učit. Barrel racingu rozumí, jezdila ho i při svém pobytu v USA, kde trénovala s předními jmény jako Christina Richman, nebo Sheena Robbins (NFR jezdkyně).

Zuzana Lišková

trénink: barrel race

místo působení: 

...

Kristýna Tesařová

trénink: barrel race, pole bending, udidla

místo působení: Plešnice (Plzeňsko)

Kristýna patří mezi úplně první skupinu jezdců, která u nás začala jezdit rychlostní disciplíny "pořádně". Věnuje se jim více než patnáct let a stále se svými koňmi patří mezi nejlepší jezdce u nás. Pravidelně se účastní zahraničních závodů, zejména v Itálii. Tam také trénovala s předními evropskými jezdci a pořídila mladé koně, které si přivezla do Čech.

Přidej se mezi trenéry i ty a sdílej svoje zkušenosti s ostatními!