NOVINKY

Novinky ze světa rychlostních disciplín, články z akcí, aktuality...
 

Srdečně zveme všechny milovníky koní a zejména pak naše členy na Galavečer, který proběhne 27.11.2021 v Kulturním domě Luční Chvojno (Ústí nad Labem), kde slavnostně vyhlásíme championy a highpoint championy roku 2021 a předáme nejen jim ceny.

Závodní sezóna 2021 pro NBHA Česká republika je zdárně u konce. Na finálovém kole se sešel velmi hojný počet jezdců a koní, aby naposledy v tomto roce změřili své síly a rozdělili si tituly championů 2021.

Zveme všechny jezdce na účást na Evropském poháru v italském Travagliatu 11. - 14. 11. 2021 v disciplínách Barrel race a Pole bending kategorií Open, Youth, Junior, Futurity, Juvenile s finanční dotací rozdělenou do výher 120.000 €. Uzávěrka přihlášek do 22. 10. 2021.

Zveme všechny jezdce na účást na Evropském poháru ve francouzském Lyonu 28. - 30. 10.2021 v disciplíně Barrel race s finanční dotací rozdělenou do výher 15.000 €. Uzávěrka přihlášek do 10.10. 2021.

Highpoint championi celou sezonu sbírali body v jednotlivých divizích a disciplínách a my jsme rádi, že je můžeme za jejich výkony náležitě pochválit!

Poslední kvalifikační KOLO sezóny 2021 NBHA CZ je úspěšně za námi a blíží se Národní finále, Galavečer s předáváním cen a poté Evropský šampionát (FR) a Mistrovství Evropy (IT). O všech akcích Vás budeme včas informovat.

A máme za sebou i předposlední kvalifikační kolo NBHA CZ 2021, které proběhlo na Ranči Dalu v Kozohlodech za mnohem lepšího počasí než kolo předchozí i účast jezdců byla větší.

Hrozně to utíká! Závodní sezona je ve zdárné polovině a léto se s námi snad pomalu loučí. Nebo alespoň tomu tak odpovídalo počasí v Ústeckém kraji na Fox Riders Ranchi, kde se i přes nepřízeň počasí sešli jezdci NBHA, aby vyzkoušeli, zda jejich koně umí nejen běhat, ale i plavat.

Další kolo našich závodů proběhlo na námi i jezdci tak oblíbeném Ranči Ježkův mlýn v Hoštce u Roudnice n. Labem. Počasí nám všem přálo a nic nebránilo jezdcům a jejich koním předvést skvělé výkony.

Díky velkým čtyřdenním závodům pod záštitou New Generation Horse Show jsme dostali možnost uskutečnit Jackpotový závod v krásném areálu Kralovického dvora u Slaného u Prahy.

Konečně! Vysněné se stalo skutečností a díky velmi velkorysému sponzorskému daru od Dostihové stáje Renner jsme si jakožto nezisková asociace mohli dovolit objednat velmi kvalitní časomíru z USA včetně nádherného displeje. Pevně věříme, že tato investice nebyla zbytečná ba naopak nutná a nesmírně si vážíme všech finančních darů i dobrovolnických...

Využijte možnosti potrénovat na perfektní aréně na Ranči Ježkův mlýn společně s ostatními jezdci a to buď sami nebo s úspěšnými jezdci NBHA, kteří se nabídli sdílet své zkušenosti z rychlostních disciplín.

Srdečně Vás zveme na Jackpot Barrel race a Pole bending ve spolupráci s New Generation Horse Show, který se bude konat v rámci několikadenních mezinárodních závodů 29.7.2021 v areálu Královického dvora (Slané u Prahy).