NOVINKY

Novinky ze světa rychlostních disciplín, články z akcí, aktuality...
 

Jistě jste již zaregistrovali změny veterinárních podmínek pro konání svodu koní vzhledem k přítomnosti koňského herpesviru. Rádi bychom Vás o našem stanovisku informovali s dostatečným předstihem než bude umožněno konání závodů.

Bohužel nám vládní opatření neumožnila uspořádat Galavečer s předáváním cen Championům a Highpoint championům a tak byly ceny NBHA CZ 2020 a výhry od sponzorů rozeslány výhercům poštou.

Na Valné hromadě 19.9.2020 konané v Hoštce u Roudnice nad Labem odstoupila z funkce Sekretářky Iveta Šedivá a následně byla z kandidátů zvolena Klára Kopecká.

Sezónu jsme zakončili tradičně na ranči Ježkův Mlýn v Hoštce. Po několika propršených chladných finále posledních let se na nás letos pro změnu usmálo počasí a dokonce i vysvitlo sluníčko.

Srdečně zveme všechny milovníky koní a zejména pak naše členy na Kovbojský mejdan, kde proběhne 24.10.2020 na Zámeckém statku Býkov (Hromnice u Plzně) vyhlášení championů roku 2020 a předávání cen.

Evropský pohár každoročně konaný na výstavišti u francouzského Lyonu - Equita Lyon zatím vše nasvědčuje tomu, že se bude konat v termínu 28.10. - 1.11.2020.

Nováčkem roku 2020 se stává Edyta Wojewoda, která splnila všechny podmínky a nasbírala nejvíce cenných bodů na závodech NBHA CZ. Gratulujeme!

Highpoint championi celou sezonu sbírali body v jednotlivých divizích a disciplínách a my jsme rádi, že je můžeme za jejich výkony náležitě pochválit!

Říká se: To nejlepší nakonec! A tak nějak by se asi dalo shrnout poslední kvalifikační kolo letošního seriálu našich závodů. S radostí jsme se vrátili do námi každoročně navštěvovaných Kozohlod, které se ale každým rokem mění a vylepšují. Ani letošní rok nebyl výjimka a tak kromě jiného přibylo u arény i zázemí pro naše zapisovače a moderátora -...

Čtvrté kolo závodů se konalo, na pro nás novém ranči, nedaleko Ústí nad Labem. Za pořadatele, ale myslím, že i za jezdce lze říci, že všichni byli spokojeni s velikostí i povrchem arény a servisem!

ESHOP

19.08.2020

Máme pro Vás novinku! :) Na mnohé dotazy, zda je možné někde zakoupit textil s logem NBHA CZ, už máme odpověď - ANO!

S třetím kolem letošní - trochu neobvyklé sezóny - jsme se vrátili na náš oblíbený, téměř domovský ranč Ježkův Mlýn v Hoštce u Roudnice nad Labem. Počasí se nám vydařilo a jezdců dorazilo zase o něco více.