NÁRODNÍ FINÁLE NBHA 2022

07.11.2022

Tak jako každý rok, i letos bylo vyvrcholením sezóny Národní finále NBHA CZ, které se konalo v sobotu 24. září na ranči Ježkův Mlýn v Hoštce u Roudnice nad Labem. Počasí nám letos přálo, a tak jsme si užili krásný slunečný den plný napětí, skvělých jízd a výkonů, a jak je u nás zvykem, také zábavy, doplněné zářivými úsměvy jezdkyň a jezdců, kteří se přijeli v tento den utkat o titul šampiona roku 2022. A skutečně bylo nač koukat! Všichni se snažili, nikdo nic nevzdával až do poslední chvíle.

Závodní sezóna Národní barelové asociace ČR v roce 2022 je tak za námi. Někteří se těší na zasloužený odpočinek pro sebe a své koně, jiní se ještě pilně chystají na závody do zahraničí.

Kam naši jezdci vyrazili a jak se jim dařilo se jistě dozvíte v příští reportáži.

A ten kdo nás ještě nemá dost, může společně s námi vyrazit na chystaný slavnostní Galavečer, kde budou předány ceny championům a high point championům letošní sezóny. Takže, jestli máte čas a chuť, vidíme se 3. prosince v penzionu Žlebská Lhotka u stolů plných jídla a pití a samozřejmě při příjemné zábavě doprovázené živou hudbou v podání členů skupiny Buffaloes Markéty Kallmünzerové a Marka Podskalského.

Těšíme se na Vás!