BARREL ON THE BEACH 2024

04.05.2024
Ester Mikel Bystroňová a Bára Kratochvílová zahájily letošní sezónu už 19.dubna v italském městě Arma Di Taggia, kde startovaly se svými koňmi Red Star a Speedy Rap Arrow v závodu - Barrel on the Beach.

Jak název napovídá, tento závod se odehrává přímo na pláži, již omývají vlny Ligurského moře. Tím je Barrel on the Beach opravdu speciální a unikátní událostí a už samotná účast je velmi nádherným zážitkem.

Ester s Redem startovali v disciplíně Barrel race, a to velmi úspěšně. Se všemi časy se drželi v první polovině druhé divize, což je v takto silné konkurenci krásný výsledek.

Bára se Speedym startovali v obou disciplínách, ale lépe se jim dařilo v disciplíně Pole bending, kde se se dvěma časy umístili v druhé divizi a ve finálovém kole na 7.místě v divizi první. Po konečném sečtení časů (rychlejší z kvalifikačního kola + finále) se stali se Speedym šampiony druhé divize.

Děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší české NBHA a přejeme spoustu dalších úspěchů, jak na domácí, tak na zahraniční půdě.