1. kolo - Hoštka 23.5.2015


Barrel race OPEN

Pořadí Jezdec Kůň 1. kolo ČAS Divize Body
1 Kristýna Tesařová Dick Hill Bars 18,339 1D 6
2 Vladimír Šedivý Shock Time 18,404 1D 5
3 Iwona Loch  Bueno Little Badge 18,516 1D nebodováno
4 Petra Čechová Katys Last Saloon 18,572 1D 4
5 Kristýna Tesařová MFR Cash Results 18,687 1D nebodováno - počítán lepší výsledek
6 Iveta Kubátová  Fontána  19,431 3D 3
7 Iwona Loch  Drr Francys Pearl 19,619 3D nebodováno
8 Gabriela Aujeská  Dallan 19,802 3D 2
9 Małgorzata Pokój  Sheza Fast FOX  19,825 3D  
10 Anna Slowik  Hypatia 20,127 3D nebodováno
11 Nikol Semerádová Jupík 20,935 3D 1
Pořadí Jezdec Kůň 2. kolo ČAS Divize Body
1 Vladimír Šedivý Shock Time 17,946 1D 6
 2      Iwona Loch  Bueno Little Badge 18,088 1D nebodováno
3 Kristýna Tesařová MFR Cash Results 18,277 1D 5
 4      Kristýna Tesařová Dick Hill Bars 18,515 2D nebodováno - počítán lepší dosažený výsledek
5 Iveta Kubátová  Fontána  18,865 2D 4
 6      Małgorzata Pokój  Sheza Fast FOX  19,357 3D nebodováno
7 Petra Čechová Katys Last Saloon 19,579 3D 3
 8      Gabriela Aujeská  Dallan 19,84 3D 2
9 Anna Slowik  Hypatia 20,117 3D nebodováno,
nečlen
 10      Iwona Loch  Drr Francys Pearl 20,676 3D nebodováno
11 Nikol Semerádová Jupík 21,966 3D 1

 

Celkové pořadí barrel race OPEN

Jezdec Kůň ČAS Divize  
Vladimír Šedivý Shock Time 17,946 1D 1. místo 1D
Iwona Loch  Bueno Little Badge 18,088 1D 2. místo 1D
Kristýna Tesařová MFR Cash Results 18,277 1D 3. místo 1D
Kristýna Tesařová Dick Hill Bars 18,339 1D  
Vladimír Šedivý Shock Time 18,404 1D  
Kristýna Tesařová Dick Hill Bars 18,515 2D 1. místo 2D
Iwona Loch  Bueno Little Badge 18,516 1D  
Petra Čechová Katys Last Saloon 18,572 1D  
Kristýna Tesařová MFR Cash Results 18,687 1D  
Iveta Kubátová  Fontána  18,865 2D  
Małgorzata Pokój  Sheza Fast FOX  19,357 3D  
Iveta Kubátová  Fontána  19,431 3D  
Petra Čechová Katys Last Saloon 19,579 3D  
Iwona Loch  Drr Francys Pearl 19,619 3D  
Gabriela Aujeská  Dallan 19,802 3D  
Małgorzata Pokój  Sheza Fast FOX  19,825 3D  
Gabriela Aujeská  Dallan 19,84 3D  
Anna Slowik  Hypatia 20,117 3D  
Anna Slowik  Hypatia 20,127 3D  
Iwona Loch  Drr Francys Pearl 20,676 3D  
Nikol Semerádová Jupík 20,935 3D  
Nikol Semerádová Jupík 21,966 3D  


Barrel race YOUTH

Pořadí Jezdec Kůň 1. kolo ČAS Divize
1 Angelika Rams  Red Bronco Bonanza 20,931 1D
2 Angelika Lamch  Drr Francys Pearl 22,659 2D
3 Adéla Staňková  Péťa No time  
4 Emilia Wolak  Bueno Little Badge No time  
Pořadí Jezdec Kůň 2. kolo ČAS Divize
1 Angelika Lamch  Drr Francys Pearl 21,932 1D
2 Adéla Staňková  Péťa 24,797 3D
3 Angelika Rams  Red Bronco Bonanza 27,774 3D
4 Emilia Wolak  Bueno Little Badge No time  


Celkové pořadí barrel race YOUTH

Jezdec Kůň ČAS Divize
Angelika Rams  Red Bronco Bonanza 20,931 1D
Angelika Lamch  Drr Francys Pearl 21,932 1D
Angelika Lamch  Drr Francys Pearl 22,659 2D
Adéla Staňková  Péťa 24,797 3D
Angelika Rams  Red Bronco Bonanza 27,774 3D
Adéla Staňková  Péťa 120  
Emilia Wolak  Bueno Little Badge 120  
Emilia Wolak  Bueno Little Badge 120  


Barrel race HOBBY

(divize dělené po 2 vteřinách)
Pořadí Jezdec Kůň 1. kolo ČAS Divize
1 Emilia Wolak  Bueno Little Badge 19,817 1D
2 Petr Gergiedovský  Monty 21,222 1D
3 Angelika Lamch  Drr Francys Pearl 21,233 1D
4 Marek Kratochvíl  Torri 21,418 1D
5 Pavla Jirkovská Polly 21,57 1D
6 Milan Bušek Šošon 22,599 2D
7 Tereza Řezníčková Monty 23,331 2D
8 Angelika Rams  Red Bronco Bonanza 24,615 2D
9 Bára Andrová  Chuck 24,622 2D
10 Štěpánka Štrojsová Kaštan 25,449 3D
11 Jana Zezulová Tonda 25,575 3D
12 Johanka Voďňanská  Pomněnka 27,056 3D
13 Gabriela Pelikánová  Acadiana´s midnight espresso 27,348 3D
14 Markéta Štěpánková  Aramis 27,696 3D
15 Bára Kodadová  Speedy 29,461 3D
16 Nikola Kratochvílová  Rin 29,713 3D
17 Sára Šťastná Nord 34,378 3D
18 Jakub Vodňanský Megy 37,746 3D
19 Anička Hlaváčková  Sandy Holly Bay 38,011 3D
20 Tereza Orcígrová  Docz Beau Aitty 43,591 3D
21 Tomáš Jirkovský  Dolly No time  
22 Adéla Staňková  Péťa No time  
23 Lucie Danihelková Dallan No time  
24 Adéla Finkousová Miriam No time  
Pořadí Jezdec Kůň 2. kolo ČAS Divize
1 Emilia Wolak  Bueno Little Badge 19,464 1D
2 Angelika Lamch  Drr Francys Pearl 19,817 1D
3 Angelika Rams  Red Bronco Bonanza 19,916 1D
4 Gabriela Pelikánová  Acadiana´s midnight espresso 20,08 1D
5 Lucie Danihelková Dallan 20,438 1D
6 Tereza Řezníčková Monty 21,017 1D
7 Marek Kratochvíl  Torri 21,302 1D
8 Tomáš Jirkovský  Dolly 21,636 2D
9 Milan Bušek Šošon 21,775 2D
10 Pavla Jirkovská Polly 22,494 2D
11 Bára Andrová  Chuck 22,788 2D
12 Bára Kodadová  Speedy 23,624 3D
13 Johanka Voďňanská  Pomněnka 24,039 3D
14 Markéta Štěpánková  Aramis 24,053 3D
15 Nikola Kratochvílová  Rin 24,103 3D
16 Štěpánka Štrojsová Kaštan 24,328 3D
17 Adéla Staňková  Péťa 24,519 3D
18 Adéla Finkousová Miriam 26,554 3D
19 Jana Zezulová Tonda 26,944 3D
20 Sára Šťastná Nord 29,687 3D
21 Jakub Vodňanský Megy 34,472 3D
22 Tereza Orcígrová  Docz Beau Aitty 39,254 3D
23 Anna Hlaváčková Sandy Holly Bay 52,49 3D
24 Petr Gergiedovský  Monty No time  


Celkové pořadí barrel race HOBBY 

Jezdec Kůň ČAS Divize Umístění
Emilia Wolak  Bueno Little Badge 19,464 1D 1. místo
Emilia Wolak  Bueno Little Badge 19,817 1D  
Angelika Lamch  Drr Francys Pearl 19,817 1D 2. místo
Angelika Rams  Red Bronco Bonanza 19,916 1D 3. místo
Gabriela Pelikánová  Acadiana´s midnight espresso 20,08 1D  
Lucie Danihelková Dallan 20,438 1D  
Tereza Řezníčková Monty 21,017 1D  
Petr Gergiedovský  Monty 21,222 1D  
Angelika Lamch  Drr Francys Pearl 21,233 1D  
Marek Kratochvíl  Torri 21,302 1D  
Marek Kratochvíl  Torri 21,418 1D  
Pavla Jirkovská Polly 21,57 1D  
Tomáš Jirkovský  Dolly 21,636 2D  
Milan Bušek Šošon 21,775 2D  
Pavla Jirkovská Polly 22,494 2D  
Milan Bušek Šošon 22,599 2D  
Bára Andrová  Chuck 22,788 2D  
Tereza Řezníčková Monty 23,331 2D  
Bára Kodadová  Speedy 23,624 3D  
Johanka Voďňanská  Pomněnka 24,039 3D 1. místo -KIDS
Markéta Štěpánková  Aramis 24,053 3D 2. místo - KiDS
Nikola Kratochvílová  Rin 24,103 3D 3. místo- KiDS
Štěpánka Štrojsová Kaštan 24,328 3D  
Adéla Staňková  Péťa 24,519 3D  
Angelika Rams  Red Bronco Bonanza 24,615 2D  
Bára Andrová  Chuck 24,622 2D  
Štěpánka Štrojsová Kaštan 25,449 3D  
Jana Zezulová Tonda 25,575 3D  
Adéla Finkousová Miriam 26,554 3D  
Jana Zezulová Tonda 26,944 3D  
Johanka Voďňanská  Pomněnka 27,056 3D  
Gabriela Pelikánová  Acadiana´s midnight espresso 27,348 3D  
Markéta Štěpánková  Aramis 27,696 3D  
Bára Kodadová  Speedy 29,461 3D  
Sára Šťastná Nord 29,687 3D  
Nikola Kratochvílová  Rin 29,713 3D  
Sára Šťastná Nord 34,378 3D  
Jakub Vodňanský Megy 34,472 3D  
Jakub Vodňanský Megy 37,746 3D  
Anička Hlaváčková  Sandy Holly Bay 38,011 3D  
Tereza Orcígrová  Docz Beau Aitty 39,254 3D  
Tereza Orcígrová  Docz Beau Aitty 43,591 3D  
Anna Hlaváčková Sandy Holly Bay 52,49 3D  
Petr Gergiedovský  Monty D    
Tomáš Jirkovský  Dolly D    
Adéla Staňková  Péťa D    
Lucie Danihelková Dallan D    
Adéla Finkousová Miriam D    


Pole bending OPEN

Pořadí Jezdec Kůň 1. kolo ČAS Divize
1 Vladimír Šedivý Shock Time 23,296 1D
2      Petra Čechová Sandy Holly Bay 23,307 1D
3 Iveta Kubátová  Fontána  24,63 2D
4      Gabriela Aujeská  Dallan 24,658 2D
5 Nikol Semerádová Jupík 25,867 3D
6      Adéla Staňková  Péťa 34,74 3D
7 Anna Slowik  Hypatia No time  
Pořadí Jezdec Kůň 2. kolo ČAS Divize
1 Vladimír Šedivý Shock Time 22,857 1D
2      Anna Slowik  Hypatia 24,696 2D
3 Gabriela Aujeská  Dallan 25,097 3D
4      Adéla Staňková  Péťa 35,193 3D
5 Iveta Kubátová  Fontána  No time  
6      Nikol Semerádová Jupík No time  
7 Petra Čechová Sandy Holly Bay No time  

 

Celkové pořadí pole bending OPEN

Jezdec Kůň  ČAS Divize Umístění
Vladimír Šedivý Shock Time 22,857 1D 1. místo 1D
Vladimír Šedivý Shock Time 23,296 1D  
Petra Čechová Sandy Holly Bay 23,307 1D 2. místo 1D
Iveta Kubátová  Fontána  24,63 2D 3. místo + 1. místo 2D
Gabriela Aujeská  Dallan 24,658 2D  
Anna Slowik  Hypatia 24,696 2D  
Gabriela Aujeská  Dallan 25,097 3D 1. místo 3D
Nikol Semerádová Jupík 25,867 3D  
Adéla Staňková  Péťa 34,74 3D  
Adéla Staňková  Péťa 35,193 3D  
Anna Slowik  Hypatia No time    
Iveta Kubátová  Fontána  No time    
Nikol Semerádová Jupík No time    
Petra Čechová Sandy Holly Bay No time    

 

Pole bending HOBBY

(divize dělené po 4 sekundách)
Pořadí Jezdec Kůň  1. kolo čas Divize
1 Bára Kodadová Speedy 27,471 1D
2 Milan Bušek  Šošon 28,606 1D
3 Lucie Danihelková  Dallan 28,755 1D
4 Marek Kratochvíl Torri 28,995 1D
5 Petr Gergiedovský  Monty 29,007 1D
6 Johanka Vodňanská  Pomněnka 31,531 2D
7 Markéta Štěpánková Aramis 32,589 2D
8 Adéla Finkousová  Miriam 32,867 2D
9 Nikola Kratochvílová Rin 33,616 2D
10 Aděla Staňková  Péťa 35,128 2D
11 Pavla Jirkovská  Polly 35,437 2D
12 Štěpánka Štrojsová  Kaštan 35,602 3D
13 Bára Andrová Chuck 36,042 3D
14 Jana Zezulová  Tonda 36,501 3D
15 Sára Šťastná  Nord 40,228 3D
16 Jakub Vodňanský  Megy 52,297 3D
17 Orcígrová Tereza  Docz Beau Aitty No time  
Pořadí Jezdec Kůň 2. kolo ČAS Divize
1 Bára Kodadová Speedy 25,531 1D
2 Lucie Danihelková  Dallan 25,999 1D
3 Petr Gergiedovský  Monty 28,413 1D
4 Milan Bušek  Šošon 28,454 1D
5 Markéta Štěpánková Aramis 29,072 1D
6 Nikola Kratochvílová Rin 30,377 2D
7 Bára Andrová Chuck 32,274 2D
8 Adéla Finkousová  Miriam 32,757 2D
9 Adéla Staňková  Péťa 33,193 2D
10 Marek Kratochvíl Torri 33,288 2D
11 Štěpánka Štrojsová  Kaštan 33,573 2D
12 Orcígrová Tereza  Docz Beau Aitty 34,915 3D
13 Jana Zezulová  Tonda 35,509 3D
14 Sára Šťastná  Nord 35,897 3D
15 Jakub Vodňanský  Megy 50,028 3D
16 Johanka Vodňanská  Pomněnka No time  
17 Pavla Jirkovská  Polly No time  


Celkové pořadí pole bending HOBBY

Jezdec  Kůň Čas Divize Umístění
Bára Kodadová Speedy 25,531 1D  
Lucie Danihelková  Dallan 25,999 1D  
Bára Kodadová Speedy 27,471 1D  
Petr Gergiedovský  Monty 28,413 1D  
Milan Bušek  Šošon 28,454 1D  
Milan Bušek  Šošon 28,606 1D  
Lucie Danihelková  Dallan 28,755 1D  
Marek Kratochvíl Torri 28,995 1D  
Petr Gergiedovský  Monty 29,007 1D  
Markéta Štěpánková Aramis 29,072 1D 1. místo Kids
Nikola Kratochvílová Rin 30,377 2D 2. místo Kids
Johanka Vodňanská  Pomněnka 31,531 2D 3. místo Kids
Bára Andrová Chuck 32,274 2D  
Markéta Štěpánková Aramis 32,589 2D  
Adéla Finkousová  Miriam 32,757 2D  
Adéla Finkousová  Miriam 32,867 2D  
Adéla Staňková  Péťa 33,193 2D  
Marek Kratochvíl Torri 33,288 2D  
Štěpánka Štrojsová  Kaštan 33,573 2D  
Nikola Kratochvílová Rin 33,616 2D  
Orcígrová Tereza  Docz Beau Aitty 34,915 3D  
Aděla Staňková  Péťa 35,128 2D  
Pavla Jirkovská  Polly 35,437 2D  
Jana Zezulová  Tonda 35,509 3D  
Štěpánka Štrojsová  Kaštan 35,602 3D  
Sára Šťastná  Nord 35,897 3D  
Bára Andrová Chuck 36,042 3D  
Jana Zezulová  Tonda 36,501 3D  
Sára Šťastná  Nord 40,228 3D  
Jakub Vodňanský  Megy 50,028 3D  
Jakub Vodňanský  Megy 52,297 3D  
Orcígrová Tereza  Docz Beau Aitty No time    
Johanka Vodňanská  Pomněnka No time    
Pavla Jirkovská  Polly No time